Про перепрофілювання (зміну типу), зміну найменування Лозовоярівського та Фарбованського НВК

Дата: 10.07.2022 09:15

Надання консультації до 15 липня 2023, з 8-00 до 12-00.

Інформація про початок громадського обговорення проєктів рішень Яготинської міської ради:

1) «Про перепрофілювання (зміну типу), зміну найменування Лозовоярівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської міської ради у Лозовоярівську гімназію Яготинської міської ради»;

2) «Про перепрофілювання (зміну типу), зміну найменування Фарбованського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської міської ради у Фарбованську початкову школу Яготинської міської ради».

РІШЕННЯ та СТАТУТ Лозовоярівського НВК

РІШЕННЯ та СТАТУТ Фарбованського НВК

Результати громадського обговорення проєкту рішення Яготинської міської ради «Про перепрофілювання (зміну типу), зміну найменування Лозовоярівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок» Яготинської міської ради у Лозовоярівську гімназію Яготинської міської ради»