НА БІЛОЦЕРКІВЩИНІ ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

Дата: 18.04.2024 08:22

Фото без описуВісім команд Білоцерківського району змагались у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. 93 черлідерки зійшлись в боротьбі за першість та вихід у обласні змагання.

Підтримувала дівчаток амбасадорка проєкту Лілія Маланчук.

Шалені танці, надзвичайні трюки та нереальна енергетика були у спортивній залі Білої Церкви. З розважальними виступами виступили хореографічний колектив «Суцвіття» та циркова студія «Імпульс».

Дівчата з Таращанської, Ставищенської, Сквирської, Гребінківської, Білоцерківської, Рокитнянської, Фурсівської та Гребінківської громади показали чудові виступи, за що завдячуємо тренерам!

Третє місце розділили дві команди з Гребінківської та Сквирської громад.

Друге місце – команда Фурсівської громади

Та переможне перше місце вибороли «Невгамовні дівчата» з Білоцерківської громади.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніли #scl #scl #Київщина

Інформує КОВА