Етносадиба, с. Добраничівка

Дата: 22.04.2024 11:09

Фото без описувул. Музейна, 36,  с. Добраничівка

Бориспільського району

графік роботи:  відвідування – за попередньою домовленістю

за тел. (050)500-86-69

Про місце

Поява цього туристичного об’єкта – це історія перетворення занедбаної дворища з напівзруйнованою хатою в етносадибу. У її кімнатах створено справжній етнографічний музей, з піччю, начинням, глиняним посудом, рушниками, іконами, старими фотографіями. На широкому подвір’ї - хлів з волячою упряжжю, плуги та вози.

Тут можна також познайомитися з колекцією транспортних засобів часів ІІ-ої світової війни: це вантажні та легкові автомобілі, мотоцикли, польова кухня – вся техніка в чудовому стані і на ходу.

Щороку у День пам’яті та примирення колона транспорту з місцевими чоловіками у військовій формі 40-х років ХХ століття вирушає селами Яготинщини, приваблюючи увагу місцевих жителів та любителів солдатської каші з польової кухні.