Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 23.05.2024 12:02

Фото без опису22 травня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на порядок денний якого винесено 58 питань.

На початку засідання міський голова привітала матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу Марію Роговець з отриманням високої відзнаки: грамоти та медалі Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Члени виконкому прийняли рішення про обмеження руху вантажного автотранспорту в межах житлової забудови по провулку Бондаренка, с. Богданівка, Бориспільський район, Київська область. Слід зауважити, що КП «Комунальник» має встановити дорожні знаки 3.3 «Рух вантажних автомобілів, з дозволеною максимальною масою понад 8 т, заборонено» з попереднім погодженням їх розміщення у встановленому порядку, відповідно до чинного законодавства України.

У зв’язку з затвердженням сесією Яготинської міської ради старости Черняхівського старостинського округу та з метою забезпечення належної організації та ведення на території Яготинської міської територіальної громади військового обліку призовників і військовозобов’язаних, виконавчий комітет Яготинської міської ради вніс відповідні зміни щодо покладення обов’язків за ведення військового обліку у старостинських округах Яготинської міської ради.

До того ж, було внесено ряд змін, у зв’язку з кадровими змінами, а саме:

• до складу постійно діючої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води;
  • до складу комісії зі здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів Яготинської міської територіальної громади;
  • до складу комісії з обстеження зелених насаджень та паркових зон на території населених пунктів Яготинської міської територіальної громади;
  • до складу Яготинської міської евакуаційної комісії;
  • до складу робочої групи зі сприяння легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Яготинської міської територіальної громади.

Крім того, у рамках засідання були надані дозволи на приєднання до комунальних водопровідних мереж міста Яготина та с. Сулимівка. А також присвоїли нові самостійні адреси об’єктам нерухомого майна.

Надалі, розглянувши звернення товариства та з метою задоволення потреб населення міста продуктами харчування молочного походження, погодили розміщення об’єктів виїзної торгівлі з 01.06.2024 по 30.11.2024 за адресами:

1) вул. Каштанова Алея (поблизу магазину «Магнат»);

2) пров. Володимира Герасима (поблизу магазину «Ласуня»);

3) вул. Короленка (поблизу магазину «Комбікорма»);

4) вул. Незалежності (поблизу магазину-кафе «Скорпіон»);

5) вул. Незалежності  (поблизу магазину «Десма»);

6) вул. Олімпійська (поблизу магазину «Ласуня»);

7) вул. Олександра Зусика (поблизу магазину «Продукти»);

8) вул. Юрія Крижевицького (поблизу магазину «Продукти»);

9) вул. Дорошенка (поблизу житлового будинку № 23);

10) вул. Сергія Омельчука (поблизу кафе «Самара»);

11) вул. Незалежності (поблизу Яготинського міського будинку культури);

12) вул. Тараса Бобанича (поблизу магазину «Продукти).

Далі учасники зібрання перейшли до блоку питань соціальної сфери. На порядок денний було винесено питання щодо:

• утворення та затвердження складу суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування,  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини;
  • доцільність усиновлення та відповідність його інтересам малолітньої дитини;
  • надання дозволу на вчинення правочину, укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна;
  • надання статусу дитини-сироти;
  • надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • взяття на обслуговування та повне державне утримання до відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;
  • встановлення опіки та призначення опікуна над громадянином;
  • призначення та реєстрації громадян помічником дієздатної фізичної особи, яка (який) за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;
  • взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Яготинської міської ради;
  • надання матеріальної допомоги.

Наостанок обговорили питання щодо:

• оперативної обстановки на території Яготинської міської територіальної громади;
  • стану водойм;
  • потреб внутрішньо переміщених осіб.