Яготинська міська рада оголошує конкурс оцінювачів з визначення ринкової (оціночної) вартості об’єктів комунальної власності Яготинської міської територіальної громадии для цілей передачі в оренду (та/або малої приватизації) через аукціон, продажу зе

Дата: 31.05.2024 09:56
Кількість переглядів: 790

Яготинська міська рада оголошує конкурс оцінювачів з визначення ринкової (оціночної) вартості об’єктів комунальної власності Яготинської міської територіальної громадии для цілей передачі в оренду (та/або малої приватизації) через аукціон, продажу земельних ділянок шляхом викупу

Дата проведення конкурсу: 17.06.2024 року.

Час:11:00 год.

Місце проведення: мала зала Яготинської міської ради (каб. 216).

Адреса проведення: вул. Незалежності, 110, місто Яготин, Бориспільський район, Київська область.

Інформація про об’єкт оцінки:

№ п/п

Перелік комунального майна територіальної громади Яготинської міської ради, щодо якого оголошено конкурс на проведення експертної оцінки

1

Частина нежитлової будівлі, площею 11,9 м2, що розташована на другому поверсі адміністративної будівлі, за адресою: вул. Шевченка, 204, місто Яготин, Бориспільський р-н., Київська обл.

Власник: Яготинська міська рада.

Замовник робіт з виготовлення оцінки: Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора».

Очікувана найбільша ціна надання послуги з оцінки об'єкта: 3000,00 грн. 

2

Нежитлова будівля, площею 354,2 м2, що розташована за адресою: вул. Вокзальна, буд. 2, місто Яготин, Бориспільський р-н., Київська область.

Власник: Яготинська міська рада.

Замовник робіт з виготовлення оцінки: Яготинська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуги з оцінки об'єкта: 5000,00 грн. 

3

Нежитлова будівля, площею 767,2 м2, що розташована за адресою: вул. Незалежності, 98, м. Яготин, Бориспільський р-н., Київська обл.

Власник – Яготинська міська рада;

Замовник робіт з виготовлення оцінки: Яготинська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуги з оцінки об'єкта:10000,00 грн. 

4

Приміщення котельні, загальною площею 140,5 м2, що розташоване за адресою: вул. Шкільна, 36, с. Лозовий Яр, Бориспільський р-н, Київська обл.

Власник – Яготинська міська рада;

Замовник робіт з виготовлення оцінки: Яготинська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуги з оцінки об'єкта:4000,00 грн. 

5

Земельна ділянка (кадастровий номер: 3225588801:01:005:0002), площею 0,1033 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: вулиця Шкільна, 1-в, село Червоне, Бориспільський район, Київська область.

Власник: Яготинська міська рада;

Замовник робіт з виготовлення оцінки: Яготинська міська рада.

Очікувана найбільша ціна надання послуги з оцінки об'єкта: 5000,00 грн. 

Кінцевий термін подання документів від претендентів: 14.06.2024 р. до 12.00. Строк виконання роботи у календарних днях: 10 календарних днів.

          Вартість робіт з проведення оцінки повинна включати в себе вартість рецензування.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті відділу з питань землекористування, комунальної власності та агропромислового розвитку апарату Яготинської міської ради і складається з:

конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

інформаційної довідки щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) в довільній формі;

підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);

інформація про претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок (подаються у разі проведення конкурсу з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок).

Інформація про претендента містить:

наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель»;

          інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки): кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці тощо. Один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом. У разі з’ясування факту залучення одного і того самого оцінювача з метою надання послуг з оцінки майна того самого об’єкта декількома претендентами бали за професійний стаж такого оцінювача, а також за його практичний досвід виконання робіт не зараховуються жодному з претендентів.

          пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

          До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності. 

Вимогами до учасників конкурсу передбачено наявність складеної відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 27 травня 2021 року № 668-09-VIII, конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк.

          Місцезнаходження комісії, контакті дані: вул. Незалежності, 110, м. Яготин, Бориспільський р-н., Київська обл., телефон (04575)5 56 77, e-mail: zemlyotg@ukr.net.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті секретареві комісії (кабінет 217, 2-й поверх приміщення ради).

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора