Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 07.06.2024 15:21

Фото без опису06 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на порядок денний якого винесено 15 питань.

На початку засідання члени виконкому розглянули та затвердили план заходів з підготовки комунальних підприємств Яготинської міської ради та об’єктів соціально-культурного призначення Яготинської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 року.

Необхідно наголосити, що в разі відсутності електроенергії КП «Яготинське ВУ ВКГ» розробило аварійний план-графік подачі питної води населенню, за допомогою придбаних електрогенераторів. Так, аварійна подача води відбуватиметься:

• ранок з 6:00 год до 8:00 год;
  • обід з 12:00 до 13:00 год;
  • вечір 18:00 до 20:00.

Що стосується Графіка  робіт альтернативних джерел живлення (генераторів) в умовах відключення електроенергії, в тому числі в осінньо-зимовий період 2024/2025 років, то в разі стабільного постачання електроенергії КПТМ «Яготинтепломережа» буде працювати в штатному режимі.

До початку опалювального сезону, орієнтовно до 15 жовтня 2024 року, по потребі,  а в разі аварійних або стабілізаційних відключень:

• з 15 жовтня по 31 жовтня 2024 року та з 01 квітня по 15 квітня 2025 року - по 4 години на добу;
  • з 01 листопада по 30 листопада 2024 року та з 01 березня по 31 березня 2025 року - по 6 годин на добу;
  • з 01 грудня 2024 року по 28 лютого 2025 року - по 8 годин на добу.

При зміні температури навколишнього середовища графіки можуть змінюватися, щоб запобігти критичному зниженню температури теплоносія і втримати тепломережу в робочому стані.

Надалі члени виконкому з метою належної організації проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Яготинської міської територіальної громади в умовах воєнного стану зобов’язали відповідальних осіб за ведення військового обліку у старостинських округах Яготинської міської ради, дотримуватися вимог пункту 32 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487.

У рамках засідання було розглянуто питання соціальної сфери, а саме:

• взяття на обслуговування та повне державне утримання до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;
  • встановлення піклування над неповнолітньою дитиною-сиротою та призначення піклувальника;
  • втрату та надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • надання згоди на встановлення опіки та призначення опікуном громадянина України;
  • призначення та реєстрації громадян помічником дієздатної фізичної особи, яка (який) за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки;
  • взяття на квартирний облік при виконавчому комітеті Яготинської міської ради;
  • надання матеріальної допомоги.

Крім того учасники зібрання утворили комісію, яка забезпечить розгляд заяв та доданих до них документів від мешканців Яготинської міської територіальної громади щодо встановлення факту здійснення заявниками догляду (постійного догляду) за особами, зазначеними у пунктах 9, 13, 14 частини першої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», та які не мають права на призначення компенсації (допомоги, надбавки) на догляд за ними, шляхом складання відповідного Акту за формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період».

Наостанок обговорили питання щодо:

• соціального захисту окремих категорій громадян;
  • культурного наслідування та підписання Меморандуму з Оржицькою селищною громадою Лубенського району Полтавської області;
  • проведення у липні святкового дійства в Сорочому Яру;
  • проведення перевірок об’єктів обладнання та благоустрою територій, які забезпечують потреби громадян (МАФів).