Руслан Кравченко вручив нагороди найкращим педагогам Київщини

Дата: 28.08.2024 15:40
Кількість переглядів: 921

Фото без описуНапередодні нового навчального року начальник КОВА Руслан Кравченко вручив нагороди 17 найкращим педагогам області. Відзначення відбулося у рамках обласного форуму «Освіта Київщини: безпека, новий зміст, трансформація».

«Точно знаю, що кожний вчитель Київщини – найкращий. Війна не зупинила освітній процес. Бо не можна зупинити тих, хто понад усе любить дітей. Це українські вчителі, які не бояться жодних труднощів. Ковід, навчання в укриттях під час тривог, вимкнення світла. Неймовірно вдячний і пишаюся, що все це не завадило якісно виконувати свою роботу», – зазначив Руслан Кравченко

Він додав, що область поставила перед собою завдання, щоб жодна школа Київщини цього року не працювала в онлайн режимі, всі виключно офлайн та у змішаному. 

«Наші діти заслуговують на якісну та безпечну освіту. І разом з нашими відважними та креативними педагогами із цим впораємося», – резюмував начальник Київської ОВА.

 


Джерело інформації: КОВА



« повернутися до розділу «Регіональні новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних