Європейський День боротьби з торгівлею людьми
18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми, який має вчергове нагадати про важливість проблеми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам..
Проблема торгівлі людьми особливо загострилася в Україні після повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави. Ми зіткнулася із катастрофічними гуманітарними і соціальними наслідками (сексуальне насильство з боку військ рф, торгівля людьми, примусове вивезення мирних жителів до рф тощо). Жінки та діти, які змушені покинути Україну, також стикаються з ризиками торгівлі людьми.
Наразі в Україні налагоджено систему підтримки та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Особам, які постраждали від торгівлі людьми, законодавством гарантується одноразова матеріальна допомога та комплексна допомога (психологічна, медична, правова, допомога у працевлаштуванні тощо), виходячи з їх особистих потреб.
« повернутися до розділу «Протидія насильства та торгівлі людьми»