У ЦНАП запрацювала електронна черга

Дата: 13.06.2025 15:22
Кількість переглядів: 1256

Фото без описуМи раді повідомити, що відтепер в управлінні (центрі) надання адміністративних послуг Яготинської міської ради запрацювала електронна черга для запису на прийом. Цей сучасний сервіс створений для забезпечення зручності та економії часу громадян.

Про систему електронної черги

Електронна черга дозволяє зареєструватися на прийом онлайн через сайт ДІЯ. Громадяни можуть обрати зручний час та дату прийому, а система забезпечить мінімізацію черг та часу очікування.

Головні переваги:

  1. Зручність та швидкість: оберіть час, який вам підходить найкраще.
  2. Відсутність довгих черг: ваш запис гарантує чіткий графік.
  3. Онлайн-контроль: повідомлення про нагадування та можливість переносу прийому.

Як скористатися:

  1. Зайдіть на офіційний сайт за посиланням: https://cherga.diia.gov.ua/app/thematic_area_office/1764
  2. Ідентифікуєтеся (ввійдіть до кабінету)
  3. Оберіть послугу, час та відділення.
  4. Отримайте підтвердження та зберігайте нагадування.

Ми закликаємо всіх зробити перший крок до зручних та швидких послуг. Електронна черга – це крок назустріч сучасним потребам та технологічним рішенням!


« повернутися до розділу «ЦНАП інформує»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних