На засідання 26 травня 2026 року /позачергова 104 сесія/
1. Про внесення змін до Регламенту Яготинської міської ради восьмого скликання в новій редакції, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 13 червня 2024 року № 5249-67-VІІІ "Про затвердження Регламенту Яготинської міської ради восьмого скликання в новій редакції". Додаток.
2. Про звернення депутатів Яготинської міської ради восьмого скликання щодо реалізації проєкту «Капітальний ремонт щодо покращення енергоефективності будівлі Яготинського ліцею № 1 Яготинської міської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, м. Яготин, вул. Шевченка, 86 (коригування)». Додаток.
3. Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань щодо Яготинського ліцею № 1 Яготинської міської ради та затвердження його Статуту у новій редакції. Додаток.
4. Про виконання Програми інформування громадськості щодо діяльності органів місцевого самоврядування Яготинської міської територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 23 листопада 2023 року № 4769-57-VІІІ «Про затвердження Програми інформування громадськості щодо діяльності органів місцевого самоврядування Яготинської міської територіальної громади на 2024-2025 роки». Додаток.
5. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території населених пунктів Яготинської міської територіальної громади на 2026-2028 роки, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 14 серпня 2025 року № 6611-89-VIII «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою території населених пунктів Яготинської міської територіальної громади на 2026-2028 роки». Додаток. Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4.
6. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Яготинської міської територіальної громади. Додаток.
9. Про внесення змін до складу органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Яготинської міської ради, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 22 липня 2021 року № 1446-13-VIII «Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Яготинської міської ради». Додаток.
