Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 06.08.2018 18:01

Фото без опису6 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під керівництвом виконувача обов'язків міського голови С.О. Овчаренка з  керівниками комунальних підприємств та начальниками відділів апарату Яготинської міської ради.

В нараді також взяли участь: заступник міського голови О.І. Федина, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький.

На початку наради було заслухано звіти керівників комунальних підприємств міста за період роботи з 01.07.2018 по 31.07.2018.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький поінформував присутніх про засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 8 серпня 2018 року о 14.00 в залі засідань міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Виконувач обов'язків міського голови С.О. Овчаренко надав доручення відповідальним виконавцям з актуальних питань життєзабезпечення населення міста. Сергій Олександрович додав, що необхідно впровадити комплекс ефективних заходів по виявленню та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої, відповідно до рішення Яготинської міської ради сьомого скликання від 26.10.2017  № 1061-26-VII «Про затвердження Програми виявлення, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території м.Яготин на 2018-2022 роки».