Зустріч з представниками громадської організації "Від Родини до Родини"

Дата: 11.01.2018 12:00

Фото без описуСьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Н.М. Дзюби з членами громадської організації «Від Родини до Родини», які плідно здійснюють свою діяльність під гаслом «Єднаймося заради життя».

На зустрічі були присутні заступник міського голови О.І. Федина, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявський. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо участі громадської організації у проведенні заходів для жителів та гостей нашого міста. Олена Іванівна поділилась досвідом та ідеями з молодими представниками громадськості, Олександр Миколайович зорієнтував, що саме необхідно для єднання заради життя у нашому місті.

"Я хочу побажати Вам – майбутнім лідерам України – успіхів, самореалізації, невичерпної енергії, любові та єднання. Ви – нова генерація політиків та громадських діячів. Суспільство чекає від Вас нових ідей та рішень", - зазначила Наталія Миколаївна наприкінці зустрічі.