Київська область, Яготинський район

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради

Дата: 04.04.2018 18:01

4 квітня о 15 годині в приміщенні Яготинської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Яготинської міської ради, під головуванням виконувача обов'язків голови міської ради, голови адміністративної комісії С.О. Овчаренка.

На розгляд комісії надійшов протокол про адміністративне правопорушення,  складений Яготинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області за вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 212-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини".

За результатами голосування членами комісії на громадянку за порушення ч. 2 ст. 212-1 КУпАП було накладено адмінстягнення у вигляді штрафу.