Про засідання тридцять восьмої сесії Яготинської міської ради

Дата: 06.09.2018 18:02

6 вересня у залі засідань міської ради відбулось засідання тридцять восьмої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

У сесії взяли участь: члени виконавчого комітету міської ради В.І. Бабак, С.В. Яценко, В.Ф. Сапронайтіс, А.А. Малиш, А.А. Помазун, голова Громадської ради при Яготинській райдержадміністрації Н.В. Гета, голова громадської організації «СЕФ «Спадщина» І.А. Ворона, керівники комунальних підприємств міста, жителі міста та представники засобів масової інформації.

Під час сесії депутати заслухали звіти керівників комунальних підприємств Яготинської міської ради:

1. Звіт про роботу КП «Комунальник» за ІІ квартал 2018 року.

2. Звіт про роботу КП «Житлово-експлуатаційна-контора» за ІІ квартал 2018 року.

3. Звіт про роботу КП «Міськсвітло» за ІІ квартал 2018 року.

4. Звіт про роботу КП «Яготинське ВУ ВКГ» за ІІ квартал 2018 року.

5. Звіт про роботу СКП «Ритуал» за ІІ квартал 2018 року.

6. Звіт про роботу КП «Редакція газети «Яготин-місто моє» за ІІ квартал 2018 року.

Про розгляд земельних та інших питань буде подано докладно на сайті Яготинської міської ради найближчого часу.