Про проведення громадського обговорення

Дата: 19.02.2019 18:02

Фото без опису19 лютого о 14.00 у залі засідань міської ради відбулись громадські обговорення щодо присвоєння назв (найменувань) вулиць та провулку в м. Яготині в межах мікрорайону індивідуальної садибної забудови «Південна».

Під час засідання було обговорено питання присвоєння назви (найменування) – новоутвореним проектним вулицям, в кількості 12 (дванадцять) та 1 (одному) провулку, на території мікрорайону «Південна», з врахуванням вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Під час обговорення були внесені пропозиції щодо назв вулиць, які будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради та в місцевому друкованому засобі масової інформації – газеті «Яготин - місто моє».