Яготинська міська рада інформує

Дата: 10.05.2017 18:03

Відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 26.04.2017 № 237 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у Київській області у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та з метою відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни Яготинською міською радою:

- забезпечено вивішення Державного Прапора України на будівлю Яготинської міської ради, святкове оформлення міста та широке використання державних символів України під час проведення заходу;

- здійснено упорядкування меморіалу, пам’ятників, братських могил та поховань загиблих під час Другої світової війни;

- надано матеріальну допомогу на лікування двом ветеранам війни;

- забезпечено висвітлення у газеті «Яготин – місто моє», офіційному сайті Яготинської міської ради та сторінці у facеbook сторінок історії Другої світової війни присвячених героїзму та самовідданості воїнів під час визволення України від нацистських загарбників та заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни.