Участь у нараді з питань організації заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

Дата: 14.08.2017 18:07

Фото без опису

14 серпня заступник міського голови О.І. Федина взяла участь у нараді, яка відбулась під головуванням першого заступника голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцької з питань організації заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

На нараді були присутні: начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи районної ради А.І. Тележенко, працівники відділу освіти, культури, відділу економічного розвитку та торгівлі адміністрації.

Під час наради було обговорено стан заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, а також розглянуті додаткові пропозиції по проведенню заходів, які відбуватимуться в рамках святкування, а саме: 19 серпня Фестиваль меду, 23 серпня Свято сала та фестиваль української пісні.