Засідання позачергової сорок другої сесії Яготинської міської ради

Дата: 15.11.2018 18:10
Кількість переглядів: 447

Фото без опису15 листопада у сесійній залі міської ради відбулось засідання позачергової сорок другої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

У сесії взяли участь: керівний склад Яготинської міської ради, члени виконавчого комітету міської ради В.І. Бабак, А.А. Малиш, А.А. Помазун, В.Ф. Сапронайтіс, С.В. Яценко, керівники комунальних підприємств міської ради та представники засобів масової інформації.

На початку засідання були внесені зміни до рішення Яготинської міської ради від 21.12.2017 №1199-29-VII «Про міський бюджет м. Яготина на 2018 рік». Зокрема:

- виділено бюджетні кошти для встановлення вікон в ДНЗ № 5 «Берізка» в сумі 31063 грн. на звернення батьків вихованців дошкільного навчального закладу;

- виділено кошти для придбання новорічних подарунків вихованцям закладів дошкільної освіти в сумі 100 тис. грн. на лист відділу освіти Яготинської райдержадміністрації;

- виділено кошти в сумі 16404 грн. для виплати за виконану роботу порушникам на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на лист СКП «Ритуал»;

- для придбання засобів індивідуального захисту (противогази) в кількості 43 шт. на суму 21500 грн. працівникам комунального підприємства «Яготинська ЖЕК». «До КП «Яготинська ЖЕК» надійшов припис від Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області від 02.10.2018 в якому вказано, що відповідно до Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій на ТДВ «Яготинський маслозавод» підприємство «Яготинська ЖЕК» входить в зону можливого хімічного забруднення у випадку аварії на аміачній холодильний установці. Відповідно до ст. 20 Кодексу цивільного захисту України підприємство має забезпечити працівників засобами індивідуального захисту», - зазначив керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш.

- 50 тис. грн. виділено коштів КП «Яготинська ЖЕК» для розрахунку за механізовану прочистку прибудинкових територій, згідно договорам підряду, оскільки така послуга не входить до тарифу на утримання багатоквартирних будинків Яготинською ЖЕК. «Послуга «Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами» є окремою складовою яка не входить до тарифу на утримання багатоквартирних будинків Яготинською ЖЕК», - зазначив керівник КП «Яготинська ЖЕК» О.В. Білаш.

- 20 тис. грн. на оплату теплопостачання Центру адміністративних послуг Яготинської міської ради;

- надано субвенцію в сумі 35503 грн. відділу освіти Яготинської райдержадміністрації для розрахунку за авто послугу по підвезенню учнів від зупинки ДНЗ № 3 «Ромашка» до Яготинського НВК № 2;

- виділено кошти в сумі 30 тис. грн. для придбання відвалу на МТЗ-82 комунального підприємства «Комунальник», який був придбаний у березні 2018 року за кошти міського бюджету;

- виділено 51 тис. грн. для придбання снігоочисної машини на стадіон «Колос».

Надалі депутати внесли зміни до рішення Яготинської міської ради від 14.06.2018 № 1454-35-VII "Про списання з балансу комунального підприємства Яготинської міської ради "Яготинська житлово-експлуатаційна контора" багатоквартирних будинків" в частині затвердження актів сесією міської ради.

В зв’язку з кадровими змінами, у відділі фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради, депутати припинили повноваження члена тендерного комітету Т.О. Кашперук та включили до складу Л.А. Шевченко.

В черговий раз, було розглянуто проект рішення про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Яготинської міської ради. Зазначений проект рішення депутати не підтримали, оскільки це питання розглядається парламентом України. «Я хочу нагадати всім депутатам, що ми депутати місцевого рівня і ми повинні приймати рішення на користь нашої громади, а мовні – приймаються Президентом спільно з Верховною Радою України і ми не маємо права перевищувати свої повноваження», - зазначив депутат VII скликання С.В. Галас.

Додатково були розглянуті депутатські запити Ю.В. Лисенко, Т.В. Лугіни та земельні питання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора