Святкові заходи з нагоди Дня захисника України

Дата: 13.10.2017 18:12

13 жовтня в святковій залі Яготинського районного будинку культури з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва відбулися урочистості за участі першого заступника міського голови С.О. Овчаренка, заступника міського голови О.І. Федини, керуючого справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицького, виконувача обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцької, заступника голови Яготинської РДА А.О. Антоненка, заступника голови Яготинської райради  О.П. Усенка, начальника відділення забезпечення Яготинського РВК В.В. Скарновича, учасників АТО, працівників підприємств, установ, організацій, яготинців та гостей міста, представників місцевих ЗМІ.

Хвилиною мовчання всі присутні у залі вшанували пам’ять і подвиги синів України, славних воїнів – визволителів у роки Другої Світової війни, героїв Небесної сотні і героїв АТО.

День захисника України – був і залишається сьогодні всенародним святом. Це данина любові та поваги до захисника Батьківщини, до ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій в гарячих точках нашої Держави.

Присутніх вітали зі святом виконувач обов’язків голови Яготинської РДА О.І. Рудніцька та заступник голови Яготинської районної ради О.П. Усенко.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, вітаючи з Днем захисника України, підкреслив, що цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисники незалежності та суверенітету України охороняють рідну землю. Сергій Олександрович побажав чоловікам та жінкам, які пов’язали свою долю з армією, щоб Пресвята Богородиця оберігала мужніх українських воїнів й їхні життя, надійного родинного тилу, здоров'я, звершення всіх мрій, впевненості у власних силах і нескінченного запасу енергії.

За мужність і героїзм, відвагу і самовідданість, вагомий особистий внесок під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня захисника України перший заступник міського голови С.О. Овчаренко вручив цінні подарунки та грамоти яготинцям - учасникам бойових дій.

Дарували присутнім свою творчість, свій талант Антон Міцкілевич, Катя Друченко, Сергій Дорошенко, Тамара Криворучко, Валентина та Любов Василенко, юні учасники вокального гуртка та вокальний ансамбль «Мереживо», Яготинського районного будинку культури.

Привітали зі святом присутніх танцювальний  колектив «Карамельки», дитячої музичної школи та учасники зразкового танцювального колективу «Барвінок» дитячої школи мистецтв.