Святкування третьої річниці Дня Національної поліції України

Дата: 04.07.2018 18:15

Фото без опису4 липня у актовому залі Яготинського відділу поліції відбулися святкові заходи, приурочені третій річниці створення Національної поліції України.

З урочистою промовою до гостей звернувся т.в.о. начальника Яготинського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області, підполковник поліції А.О. Медуниця, який відзначив, що три роки тому, Національна поліція відкрила нову сторінку в історії правоохоронної системи України. Зроблено перші кроки на шляху створення нової системи безпеки нашого суспільства. Андрій Олександрович вітаючи усіх зі святом зазначив, що обравши професію правоохоронця, необхідно щоденно наполегливо вчитися, оволодівати професійними знаннями та навичками.

Вітали поліцейських, які щодня обороняють закон в ім'я захисту прав і свобод громадян і голова Яготинської районної ради В.Г. Грицай, прокурор Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, юрист 1 класу М.В. Шиленко.

Виконувач обов’язків міського голови С.О. Овчаренко привітав присутніх з професійним святом від імені міського голови Н.М. Дзюби, адже захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконують працівники Національної поліції, щоб у нашій державі панували мир та спокій.

Сергій Олександрович побажав присутнім завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати вірні рішення, адже ці якості необхідні, коли треба не поступитися совістю і залишитися вірним закону та не покинути ту правильно обрану сторону - сторону істинної правди.

За високий професіоналізм, мужність і сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість виявлені у справі захисту прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України виконувач обов’язків міського голови С.О. Овчаренко вручив подяки та цінні подарунки дільничному офіцеру поліції сектору превенції Яготинського відділення поліції, капітану  поліції Д.Л. Любченку, оперуповноваженому  сектору кримінальної поліції Яготинського відділення поліції, старшому лейтенанту поліції С.М. Дмитруку, слідчому слідчого відділення Яготинського відділення поліції, старшому лейтенанту поліції Р.В. Оласюку, інспектору сектору реагування патрульної поліції № 4 Яготинського відділення поліції, старшому лейтенанту поліції В.Г. Грицюті, поліцейському сектору реагування патрульної поліції № 2 Яготинського відділення поліції, старшому сержанту поліції Ю.В. Сідьку.

Наостанок, т.в.о начальника Яготинського відділення поліції, підполковник поліції А.О. Медуниця подякував особовому складу відділу поліції та оголосив списки осіб, яким присвоєно чергове спеціальне звання та нагородив грамотами за сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків.

Фото: головний редактор газети "Яготин - місто моє" Яни Ревенко