27 квітня - IV Форум енергоефективного партнерства

Дата: 19.04.2018 15:00

Фото без описуГолова Держенергоефективності Сергій Савчук запрошує представників місцевої влади, бізнесу, експертів та всіх бажаючих взяти участь у IV Форумі енергоефективного партнерства 27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий».

Тема цьогорічного Форуму - «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Саме розвитку ринку ЕСКО-послуг буде присвячена основна частина Форуму. Практичним досвідом реалізації енергосервісних проектів будуть ділитися представники місцевої влади та інвестори.

Крім цього, буде розкрито переваги впровадження енергосервісу на державних об’єктах та у житловому секторі.

Також планується обговорити механізми стимулювання реалізації енергоефективних заходів на підприємствах.

Ключові теми Форуму:

Енергосервіс: регіони, райони, міста.

Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.

Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.

Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

Організатор – Держенергоефективності.

Співорганізатори:

Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні;

Проект ПР ООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»;

Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»;

Проект ЮНІДО UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»;

Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»;

Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»;

Українсько-данський енергетичний центр;

Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»;

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі ЮНІДО);

Проект ЄС «Угода мерів – Схід ІІ».

Відкриття Форуму: 10:00.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16а, Конгресно-виставковий центр «Парковий».

Програма Форуму на сайті:   http://saee.gov.ua/uk/news/2282.

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/WZRrCCwEfTT9icZw2

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за тел.: 044 590-59-64 та e-mail: 3eeforum@gmail.com.

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: 044 590-59-65 та e-mail: saeepressa@gmail.com.

Інформація Урядового порталу.