Робоча зустріч по підготовці документального фільму про участь яготинців у антитерористичній операції на Сході України

Дата: 15.05.2017 18:24

15 травня за ініціативою учасника бойових дій Ю. П’яти, у Яготинській міській раді відбулась робоча зустріч по підготовці документального фільму про участь яготинців у антитерористичній операції на Сході України.

У робочій зустрічі взяли участь:

- Яготинський міський голова Н.М. Дзюба;

- заступник міського голови О.І. Федина;

- голова громадської організації «Асоціація учасників АТО» Ю. П’ята;

- полковник запасу, учасник АТО О.П. Макаревич.

Звертаємось до яготинців, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України з проханням надати фото-, відео- матеріали Юрію П’яті для створення документального фільму /оригінали будуть повернуті власникам/.

Додатково інформуємо, що 26 травня о 14:00 у залі Яготинської міської ради відбудеться зустріч з учасниками АТО м. Яготина.

Також повідомляємо, що працівники Яготинської міської ради та головний редактор газети «Яготин – місто моє» мали змогу поспілкуватись на тему створення фільму з головою громадської організації «Асоціація учасників АТО» Ю. П’ятою та полковником запасу, учасником АТО О.П. Макаревичем. Тож найближчого часу читайте інтерв’ю на сторінці Яготинської міської ради та в газеті «Яготин – місто моє».