Засідання колегії Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 21.12.2017 18:27

Фото без описуПід керівництвом виконувача обов’язків голови  адміністрації Рудніцької О.І. відбулось чергове засідання колегії Яготинської районної державної адміністрації.

В засіданні взяли участь члени колегії, голова районної ради Грицай В.Г., міський голова Дзюба Н.М., керівники структурних підрозділів, питання яких були винесені на розгляд колегії.

На порядок денний засідання виносились наступні питання:
1. Про затвердження проекту районного бюджету Яготинського району на 2018 рік.
2. Про хід виконання Яготинської районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки.
3. Про хід виконання комплексної програми підтримки та розвитку молоді у Яготинському районі на 2017-2020 роки «Молодь Яготинщини».
4. Про стан призначення житлових субсидій
5. Про роботу виконавчого комітету Яготинської міської ради щодо виконання делегованих повноважень.
6. Про реалізацію державної кадрової політики у Яготинській районній державній адміністрації.

За підсумками засідання були прийняті відповідні доручення.