Виїзна нарада з питань дотримання Правил благоустрою на території м.Яготина

Дата: 19.07.2017 18:29

Фото без опису18.07.2017 року відбулася виїзна нарада за участю працівників відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою Яготинської міської ради   та  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області з питань дотримання Правил благоустрою на території м.Яготина. Виїзд було здійснено на привокзальну площу по вул.Вокзальна поблизу торгових рядів, де було виявлено несанкціоновану торгівлю промисловими товарами. Правопорушників було попереджено про дотримання Правил благоустрою на території м.Яготина. Тому, шановні громадяни міста, звертаємося до Вас з проханням неухильно дотримуватись норми чинного законодавства. Вразі недотримання розділу 8 п.8.2 п.п.5 Правил благоустрою м.Яготина та вчинення правопорушення передбаченого ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на правопорушників будуть складатися протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності, яке тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. НАГАДУЄМО, здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між  залізничною станцією «Яготин» та торговими рядами  з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!