Делегація м. Яготина відвідала м. Світлогорськ, Республіки Білорусь

Дата: 06.11.2018 18:30

Фото без описуЗ 2 по 4 листопада 2018 року делегація міста Яготина, на чолі з міським головою Н.М. Дзюбою, взяла участь в практичному виїзному семінарі «Про вдосконалення системи роботи по благоустрою населених пунктів Світлогорського району, Республіки Білорусь», який відбувся в Світлогорському районному виконавчому комітеті.

Семінар проходив за участі голови районного виконавчого комітету м. Світлогорськ Д.В. Алейнікова, голови Світлогорської районної Ради депутатів Л.П. Величко, Яготинського міського голови Н.М. Дзюби, заступника міського голови О.І. Федини, депутата Яготинської міської ради VII скликання, начальника відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради О.М. Кудрявського, члена виконавчого комітету В.І. Бабака.

Під час семінару учасники зустрічі обговорили важливість дотримання законодавства у сфері благоустрою, методи роботи комунального підприємства «Светоч», інструменти контролю за дотриманнями правил благоустрою населених пунктів тощо.

Делегати відвідали державний заклад освіти - Середню школу № 12 м. Світлогорська, державний заклад культури «Світлогорський історико-краєзнавчий музей», державний заклад культури «Світлогорська картинна галерея «Традиція ім. Г. Пряннішнікова», меморіальний комплекс присвячений операції «Багратіон» часів Другої світової війни тощо.

З оглядовою екскурсією ознайомилась з системою роботи по благоустрою і вирішенню питань життєзабезпечення населення комунальним підприємством «Светоч», а також з роботою сільської ради смт. Паричи Світлогорського району Гомельської області, Руспубліки Білорусь.