Розширена нарада

Дата: 06.06.2018 18:32

6 червня у залі засідань Яготинської міської ради відбулась розширена нарада під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

У спільному засіданні взяли участь: керівний склад Яготинської міської ради, міські голови попередніх скликань, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, представники Координаційної ради, місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, голови первинних ветеранських організацій, засоби масової інформації та громадяни м. Яготина.

На розгляд порядку денного були винесені питання:

1. Про проведення облаштування урочища Сорочий Яр та зони відпочинку від приміщення Дитячої школи мистецтв до стадіону «Колос» м. Яготин.

2. Про утримання доріг на території міста.

3. Різне.

Більш детальна інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті Яготинської міської ради.