Нарада з перевізниками та громадськими інспекторами

Дата: 28.02.2018 18:09

28 лютого відбулася робоча нарада під головуванням міського голови Н.М.Дзюби щодо технічного та санітарного стану автобусного маршруту міста Яготин.

У нараді взяли участь перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради, громадські інспектори Яготинської міської ради з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами та суб’єкти господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення по м. Яготину.

За результатами наради було вирішено запросити активних дописувачів соціальних мереж до співпраці з Яготинською міською радою та запропонувати їм долучитися до роботи громадського інспектора з контролю за пасажирськими перевезеннями та благоустроєм.

В ході наради міським головою Н.М. Дзюбою були надані відповідні доручення:

1) перевізникам у 10-денний термін привести у відповідність до вимог законодавства та умов договору свої транспортні  засоби, які курсують в м. Яготині;

2) відділу ЖКГ, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради взяти на контроль транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування;

3) щопонеділка начальнику відділу ЖКГ, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В. Михайлову на апаратній нараді при міському голові звітуватися про стан, якість, дотримання умов договору перевезень, графіків руху міських маршрутів загального користування;

4) перевізникам взяти під особистий контроль зовнішній і внутрішній стан транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування;

5) громадським інспекторам з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами контролювати зовнішній і внутрішній стан транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування.