Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради

Дата: 17.07.2017 18:41

Фото без опису17.07.2017 року відбулася оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби. На порядку денному  оперативної наради були розглянуті питання : звіт керівників комунальних підприємств міської ради за період роботи з 10.07.2017 по 16.07.2017,  виконання доручень наданих міським головою,  участь представників Яготинської міської ради у  Інвестиційному форумі в м.Тетієві, робоча поїздка представників Яготинської міської ради та КП «Комунальник» в м.Ірпінь для вивчення досвіду по проведенню благоустрою та озелененню міста. Керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради : А.В.Стріха (КП «Комунальник»), О.В.Білаш (КП «Яготинська ЖЕК»), головний інженер І.І.Вишнівський (КП «Яготинське ВУ ВКГ», І.М.Смаглій (СКП «Ритуал»), В.М.Білаш (КП «Міськсвітло»),головний редактор Я.А.Ревенко (КП «Редакція газети «Яготин - місто моє»), доповіли про проведені та виконані роботи протягом минулого тижня.  Керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький доповів про стан виконання доручень наданих міських головою станом на 14.07.2017. Начальник відділу юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради  О.М.Кудрявський доповів про те, що 15 липня 2017 року в м.Тетієві відбувся Інвестиційний форум за сприяння Україно-Арабської Ділової Ради, який організовано Тетіївською міською радою, участь у якому прийняла і Яготинська міська рада. На Інвестиційному форумі міський голова Н.М. Дзюба, представила  наше місто та презентувала розроблені інвестиційні проекти з метою залучення інвестицій у місто. Начальник  КП «Комунальник» А.В.Стріха ознайомив присутніх з фотоматеріалами та проінформував про робочу поїздку до м.Ірпінь за участю представників Яготинської міської ради та КП «Комунальник» з метою вивчення та запозичення досвіду щодо проведення благоустрою та озеленення в місті. За результатами проведеної оперативної наради міським головою Н.М. Дзюбою були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств  та працівникам апарату Яготинської міської ради.