Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 05.06.2018 18:44

Фото без опису5 червня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

Під час засідання виконкому були прийняті надзвичайно важливі для громади та забезпечення життєдіяльності міста питання.

На початку засідання виконавчим комітетом Яготинської міської ради було затверджено проектну документацію на проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Івана Франка, Футбольна та провулку Футбольний.

Традиційно члени виконкому розглянули документи та прийняли рішення про надання дозволу на виготовлення проектної документації на підключення до міських водопровідних мереж; про надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина.