Повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 06.07.2018 18:52

Фото без описуЩодо врахування громадських інтересів при розробці детального плану території індивідуальної садибної забудови, житлового масиву «Південна»

Містобудівна документація Детальний план території індивідуальної садибної забудови, житлового масиву «Південна» площею 55,3 га в межах населеного пункту м. Яготин по вулю Толбухіна, Яготинського району Київської області».

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є деталізація положень Генерального плану міста Яготин для відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків господарських будівель та споруд відповідно до земельного кодексу України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Житловий масив садибної забудови охоплений детальним планом знаходиться в місті Яготині по вул. Толбухіна, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Замовником даного детального плану виступає Яготинська міська рада, 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

Розробником детального плану є Товариство з обмеженою відповідальністю «Земельний альянс», архітектор Ножко Євген Олексійович (Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 26.05.2017 серія АА № 003770).

З детальним планом можна ознайомитись в термін з 06.07.2018 по 07.08.2018 в Яготинській міській раді (м. Яготин, вул. Незалежності, 67 кабінет № 14 у відділі з питань юридичного забезпечення та земельних відносин) на сайті Яготинської міської ради.

Детальний план містить текстові та графічні матеріали.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій та зауважень є перший заступник Яготинського міського голови Овчаренко Сергій Олександрович.

Термін подання пропозицій та зауважень з 06.07.2018 по 07.08.2018.

Виконувач обов’язків міського голови                     С.О.Овчаренко

03.07.2018

Додатки:

Ситуаційна схема

План сучасного використання території з планувальними обмеженнями та червоними лініями - додаток1, додаток2

Проектний план - додаток1, додаток2

Схема організації руху транспорту та пішоходів - додаток1, додаток2