Творчий звіт вихованців Яготинської дитячої музичної школи

Дата: 25.04.2018 18:53

25 квітня у приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся творчий звіт Яготинської дитячої музичної школи. Цього дня вихованці школи, їхні педагоги демонстрували не просто музичні технічні навики, а дарували справжнє високе мистецтво, яке торкнулося струн душі кожного.

У творчому звіті взяли участь: міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, голова райради В.Г. Грицай, виконувач обов’язків завідувача сектору культури, національностей та релігій Яготинської РДА С.І. Топорівська, виконувач обов’язків директора Яготинського районного будинку культури Т.М. Друченко, директор Яготинської дитячої школи мистецтв М.В. Дьогтяр, яготинці та гості міста.

Навчання дітей музиці - найголовніше завдання педагогічного колективу. За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури міста Яготина.

Учні та викладачі школи продемонстрували присутнім свій талант та заворожили всіх своїми неймовірними номерами.  Глядачі побачили більше 40 виступів різних музичних відділів.

Щирими оплесками глядачі зустрічали сольних виконавців та музичні колективи школи, а саме, хори учнів молодших і старших класів, ансамблі бандуристів, баяністів, скрипалів, піаністів, гітаристів та сопілкарів. Зі сцени дві години лунала музика українських і зарубіжних класиків, народна музика.

Представники районної влади подякували учням і вчителям за чудовий концерт, побажали школі процвітання і талановитих вихованців.

Міський голова Н.М. Дзюба вручила Подяку колективу  зразкового хореографічного ансамблю «Лабіринт» за сумлінну творчу працю, високу виконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток і популяризацію хореографічного мистецтва, прийняття активної участі в урочистих заходах  міста, а також Сертифікат на двох осіб колективу "Лабіринт" на відпочинок в дитячому оздоровчому закладі міста Келераш, Республіка Молдова.

«Дитяча пісня, посмішка, музика дає нам можливість жити і бажати зробити все, щоб наші діти були щасливими та найкращими», - зауважила Наталія Миколаївна.

Творчий звіт вихованців та викладачів цього мистецького закладу вкотре продемонстрував, що дитяча музична школа була і залишається невичерпним джерелом творчості, тим культурним осередком, де юні музиканти можуть особисто долучитись до високого мистецтва і гармонійно розвиватися.