Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату міської ради

Дата: 10.07.2017 19:00

Фото без опису10.07.2017 року відбулася оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками апарату Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби. На порядку денному  оперативної наради були розглянуті питання : звіт керівників комунальних підприємств міської ради за період роботи з 03.07.2017 по 09.07.2017 та виконання доручень наданих міським головою. Керівники комунальних підприємств Яготинської міської ради : А.В.Стріха (КП «Комунальник»), О.В.Білаш (КП «Яготинська ЖЕК»), М.І.Дзюба (КП «Яготинське ВУ ВКГ», І.М.Смаглій (СКП «Ритуал»), головний редактор Я.А.Ревенко (КП «Редакція газети «Яготин - місто моє»), директор В.В.Сапронайтіс (стадіон «Колос») доповіли про проведені та виконані роботи протягом минулого тижня.  Керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький доповів про стан виконання доручень наданих міських головою станом на 07.07.2017.

За результатами проведеної оперативної наради, міським головою Н.М. Дзюбою були надані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств міської ради.