Прийом громадян

Дата: 13.12.2017 17:00

Фото без опису13 грудня під час особистого прийому громадян звернулись яготинці до заступника міського голови О.І. Федини з питань: соціального захисту населення, комунального господарства, житлової політики.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради та керівникам комунальних підприємств міської ради були надані відповідні доручення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни з питань: надання характеристик, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання, а також щодо соціального захисту населення.

Протягом робочого дня працівниками апарату Яготинської міської ради видавалися довідки та були надані роз’яснення громадянам з різних питань.