Засідання двадцять першої сесії Яготинської міської ради VII скликання

Дата: 16.06.2017 19:16

Фото без опису06 липня 2017 року об 11.00 відбудеться двадцять перша сесія Яготинської міської ради сьомого скликання в залі Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

На розгляд сесії міської ради винесено питання:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м.Яготина за перший квартал 2017 року.

2. Про встановлення місцевих податків на території міста Яготина на 2018 рік.

3. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників стадіону «Колос» Яготинської міської ради, затверджених пунктом І.2 рішення міської ради від 28.01.2016 № 155-04-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності Яготинської міської ради».

4.Про передачу комунального майна з балансу комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  на баланс Яготинської міської ради.

5. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Яготин безхазяйних станцій катодного захисту газових мереж.

6. Земельні питання.

7. Різне.

Секретар міської ради                                                      Т.І. Рубанчук