З Міжнародним днем перекладача

Дата: 30.09.2017 09:25

Фото без описуМіжнародний День перекладача - професійне свято людей цієї славної професії.

Професійні перекладачі – це люди, що забезпечують взаєморозуміння між різними мовами і народами, підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття нашої цивілізації. Переклад усної мови або письмового тексту з однієї мови на іншу - це ціле мистецтво. Від точності і смислової цілісності перекладу залежить дуже багато.

У цей день вітаю всіх перекладачів, які завдяки своїм знанням і досвіду уможливлюють спілкування людей з різних континентів і народностей, допомагають безперешкодно зрозуміти один одного. Бажаю Вам  позитивного здоров’я, добрих професійних навичок, сил і хорошої енергії. Хай у  житті Вас супроводжує  успіх,  а робота приносить тільки радість.

Міський голова           Наталія Дзюба