Звітний концерт Яготинської дитячої школи мистецтв

Дата: 23.05.2018 19:24
Кількість переглядів: 722

Фото без описуПротягом навчального року в школі мистецтв відбувається велика кількість різноманітних концертних заходів. Але Звітний концерт – це особлива подія. Це яскрава презентація всіх напрямків роботи учбового закладу.

23 травня жителі нашого міста мали можливість отримати безліч приємних емоцій від творчості учнів, але сьогодні не звичайна зустріч, а святкування ювілею школи, якій виповнилося 60 років.

1958 рік надовго запам’ятався жителям м. Яготина, бо саме тоді відкрилася музична школа і 1 вересня 1958 року став народженням теперішньої Яготинської дитячої школи мистецтв. Створена школа розвивалась завдяки талановитим керівникам і викладачам.

На урочистості завітали: перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький, голова Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановський, виконувач обов’язків голови райради О.П. Усенко, яготинці та гості міста.

Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко привітав присутніх зі святом, бо для учнів, мистецтво щодня розвиває та наповнює їх внутрішній світ гармонією та красою. Сергій Олександрович побажав нових творчих успіхів та майбутніх перспектив.

За творчі досягнення, вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, у справу естетичного виховання дітей, збереження української національної культури та з нагоди 60-річчя від дня заснування Яготинської дитячої школи мистецтв перший заступник міського голови С.О. Овчаренко вручив подяки З.П. Козачок, А.М. Романовій, З.П. Гудковій та С.С. Гладишевій.

У звітному концерті традиційно взяли участь солісти та колективи, кращі випускники та викладачі школи, учні які у своєму виконанні гармонійно поєднали класичну та народну музику, мистецтво танцю та вокального співу, сучасні ритми та народні мелодії.

Програма звітного концерту була дуже насичена і різноманітна. В котрий раз юні таланти міста довели, що навчання в школі мистецтв - це захоплююче заняття.

Під час виступів зала будинку культури неодноразово вибухала шквалом овацій і вигуками «Браво», – так глядачі віддячували юним артистам за виконавську майстерність, бо розмаїття яскравих образів, натхнення та емоційне піднесення — все це створило особливу атмосферу концерту, який пройшов на одному подиху. 

60 років для світової історії – це лише коротка мить, а для Яготинської дитячої школи мистецтв – це ціле життя і школа існуватиме доти, поки в її стінах лунатиме музика, спів і дзвінкий дитячий сміх.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора