Інформація про результати  громадського обговорення

Дата: 02.02.2018 19:39

Фото без описуІнформація про результати  громадського обговорення намірів ТОВ «ТД «Агроімпорт ЛТД», впровадити будівництво адміністративно-промислового комплексу з виробництва полімерної упаковки в м. Яготині, вул. Поштова

29 грудня 2017 року в газеті «Яготинські вісті» № 102-103 опубліковано заяву про екологічні наслідки та заяву про наміри ТОВ «ТД «Агроімпорт ЛТД», впровадити будівництво адміністративно-промислового комплексу з виробництва полімерної упаковки на власній  земельній ділянці  площею 10,189 га, кадастровий номер 3225510100:08:022:0008 за адресою -07700,м. Яготин, вул.. Поштова б/н.

Відповідно затвердженого ДПТ та генерального плану м. Яготина земельна ділянка  відноситься до земель промисловості  для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної  та іншої промисловості  по вул. Поштова., м. Яготин в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

За період з 29.12.2017 по 29.01.2018 року на адресу Яготинської міської ради не надходили відгуки та пропозиції від громадян та громадських об’єднань щодо публікації заяви про наміри.

Разом з тим, 29.01.2018 року проведено громадські слухання (обговорення) з вищезазначеного питання та прийнято позитивне рішення, щодо діяльності ТОВ «ТД «Агроімпорт ЛТД».

Заяву про екологічні наслідки на папері та магнітному носії передано до Яготинської міської ради.