Підтримання Всеукраїнської казначейської акції "Вишивана моя Україна"

Дата: 26.07.2017 19:39

Фото без описуВ рамках проведення Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» 26.07.2017 року в приміщенні Яготинської міської ради працівники Управління Державної казначейської служби України у Яготинському районі організували і провели презентацію мапи «Вишивана моя Україна» єдиної неподільної держави.

Разом з працівниками казначейської служби підтримали акцію працівники Яготинської міської ради, з ініційованій Державною казначейською службою України з нагоди 25-річчя незалежності України. Захід проходить не лише в казначейських колективах, а також в установах місцевих органів влади, закладах освіти й культури, в медичних закладах, у підрозділах Національної гвардії та Збройних Сил України. Ця мапа створена руками майстрів, котрі присвятили себе не лише казначейській справі, а й мистецтву народної вишивки. У продовж двох місяців казначеї усіх регіонів нашої держави створювали вишивану мапу України, відобразивши на білому полотні свою любов до рідної землі, адже вишивана мапа – це не лише кордони та області, це щось дуже особливе, рідне, святе, вона може розповісти багато цікавого про нас, відобразити розкіш українських орнаментів та багатство нашої культури, продемонструвати різноманіття і водночас єдність нашої країни. Майже вісім місяців вишивана мапа мандрувала по всій Україні, побувала на сході нашої держави в зоні АТО, піднялася на найвищу точку українських Карпат – Говерлу та навіть побувала на іншому континенті у Антарктиді, після чого, повернувшись на Україну, продовжила мандрівку по рідній землі. Це велика честь та гордість долучитися до акції, яка вже давно вийшла за казначейські стіни і стала не лише всеукраїнською, а й міжконтинентальною. Адже те, що створено від щирого серця та заради високої мети, завжди знаходить відгук у душах всіх небайдужих людей. Свій шлях мапа продовжить до м.Переяслав-Хмельницький, м.Бориспіль, м.Київ та буде передана до музею Державної казначейської служби України. Тож в добру путь тобі, «Вишивана моя Україна», на довгий вік, на щастя, на добро.