Урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 28.09.2017 17:30

Фото без описуСьогодні, напередодні професійного свята учителів, у районному будинку культури вшановували чисельну армію педагогів Яготинщини, яких того дня зібрався майже повен зал. Люди з осяйними, одухотвореними обличчями переглядали концерт, підготовлений на їхню честь. Усі пісенні, танцювальні, мистецькі дарунки, які лунали того дня зі сцени, були саме для них – Вчителів.

Міський голова Н.М. Дзюба, вітаючи педагогів Яготинщини із професійним святом, дякувала вчителям за їхню невтомну працю у вихованні майбутнього покоління справжніх українців, підкреслюючи надважливу роль шкільного наставника у формуванні особистості.

З нагоди професійного свята – Дня працівників освіти за багаторічну сумлінну працю, високу педагогічну культуру, творчий підхід до роботи, міський голова Н.М.Дзюба відзначила подякою Гаврущенко Лілію Сергіївну – завідувача дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 1 «Зіронька», Сорокову Людмилу Вікторівну – музичного керівника дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 2 «Дюймовочка», Кривенко Тамару Василівну – завідувача дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №3 «Ромашка», Степаненко Юлію Миколаївну – вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №4 «Пролісок», Марченко Вікторію Вікторівну – вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Берізка», Кудрявську Аллу Миколаївну – музичного керівника дошкільного начального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Волошка». Подарунком для освітян були виступи дитячого хореографічного ансамблю «Барвінок», вихованок Яготинської ДЮСШ, вокального ансамблю «Віста», учнів Яготинського НВК  № 3 та вокалістів В. Розума і Т. Криворучко.

Свято закінчилося, продовжуються далі нелегкі учительські будні. Та доки живуть на світі вчителі й учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості. Тож нехай засіяна невтомною працею освітянська нива принесе багатий урожай нових талантів, яскравих особистостей, визначних перемог і здобутків у житті, а слово вчителя завжди буде святим і чистим на землі.