Привітання міського голови з Всесвітнім днем надання першої медичної допомоги

Дата: 08.09.2017 19:47
Кількість переглядів: 633

Фото без описуC 2000 року відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги, який проводиться щорічно в другу суботу вересня. 

Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвитку можливих ускладнень. Ситуації, що вимагають надання екстреної медичної допомоги виникають, як правило, несподівано. В основному це відбувається в умовах дефіциту часу і під час відсутності людей зі спеціальним медичною освітою. У цих випадках важливо не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти дорога кожна секунда. 

Вже давно відомо про існування так званої «золотої години», того часу, коли постраждалому можна надати найбільш дієву першу допомогу. Саме в такі моменти здоров’я людини, що потрапила в несподіване критичне становище, перебуває між життям і смертю. Саме протягом першої години після настання нещасного випадку надання першої медичної допомоги є найбільш ефективним і дозволяє мінімізувати розвиток небезпечних ускладнень. 

Тож, висловлюю найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою

Яготинський міський голова     Наталія Дзюба

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора