Святкування 95-ї річниці заснування Державного ощадного банку України

Дата: 26.12.2017 15:09

Фото без опису26 грудня працівники відділення ТВБВ № 10026/0594 філії  – Головного управління по м. Києву та Київській області ПАТ «Державний ощадний банк України» святкували 95-ту річницю заснування Державного ощадного банку України.

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалудженішу мережу установ.

Цього дня до привітань долучилась і міський голова Н.М. Дзюба, яка привітала працівників Яготинської філії ТВБВ № 10026/0594 з ювілеєм. «Вітаю весь колектив цієї прекрасної установи з гарним днем. У день ювілею прийміть щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання Вашої справи. Бажаю Вам всього найкращого, фінансового благополуччя, міцного здоров'я, гарного настрою, великого людського щастя, миру, злагоди та втілення всіх Ваших намірів у житті», – відзначила Наталія Миколаївна.

За сумлінне виконання своїх службових обов’язків, активну громадянську позицію, професіоналізм і відповідальність у виконанні поставлених завдань та з нагоди 95-ї річниці заснування Ощадного банку міський голова Н.М. Дзюба вручила грамоти керуючому відділенням В.М. Дубовичу, заступнику керуючого відділення О.М. Боровик та завідувачу сектору роздрібного бізнесу відділення Н.О. Слизькій.

«Я багато чим завдячую своєму колективу – це команда, люди перевірені часом, професіонали своєї справи», - зауважив керуючий відділення ТВБВ № 10026/0594 В.М. Дубович. Віталій Михайлович подякував міському голові Н.М. Дзюбі за теплі привітання та побажав в майбутньому довгої та плідної співпраці.