РОБОЧА НАРАДА З ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ М.ЯГОТИНА

Дата: 01.08.2017 19:54

Фото без описуВ приміщенні Яготинської міської ради 1 серпня 2017 року відбулася робоча нарада  з перевізниками з питань проведення моніторингу перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Яготині, яку провів перший заступник міського голови С.О.Овчаренко.

Участь у нараді взяли : секретар Яготинської міської ради Т.І.Рубанчук, начальник відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради Ю.В.Михайлов,  громадські інспектори з питань контролю за дотриманням перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Яготині при Яготинській міській раді, виконувач обов’язків голови ГО «Асоціація учасників АТО» С.В.Прожога, перевізники м.Яготина. У ході наради обговорювалися питання надання перевізниками якісних послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, дотримання графіків руху перевезень та виконання умов договору між перевізниками та міською радою. Громадські інспектори з питань контролю за дотриманням перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Яготині при Яготинській міській раді ознайомили присутніх з проведеним моніторингом перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Яготині. Вказали на недоліки, які були виявлені під час проведення  перевірок на міських автобусних маршрутах. Учасники наради активно обговорювали поставлені питання - існуючі проблеми та шляхи їх вирішення, внаслідок чого було вирішено посилити контроль надання перевізниками якісних послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Яготині.