Привітання міського голови із днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 08.09.2017 19:58

Фото без описуВід щирого серця вітаю вас із професійним святом –Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Наполегливий характер, працьовитість, професіоналізм — ось основні Ваші якості. Без цього природа не віддасть скарби зі своїх підземних сховищ. І сам вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота промисловості, енергетична безпека нашого містечка.

Бажаю міцного здоров'я, достатку, благополуччя, творчої наснаги, нових трудових звершень. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай людська повага і визнання крокують поруч з Вами щодня, а ваше життя буде багатим на радісні та світлі події, вагомі здобутки в усіх справах та починаннях!

Яготинський міський голова     Наталія Дзюба