Делегації відвідали Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2»

Дата: 17.09.2018 20:00

Фото без описуВ останні дні свого робочого візиту на яготинській землі, 17 вересня, делегації з Республіки Молдови, Болгарії, Польщі відвідали Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2».

Біля школи їх зустрічали: директор навчально-виховного комплексу В.І. Чорноштан та працівники спеціалізованої школи № 2.

У складі делегації гостей з м. Келераш, Республіки Молдова – заступник міського голови Віктор Амброчь, спеціаліст по питанням найму, реєстрації і громадянської оборони А. Лазаркевичь. З Келерашського району, Республіки Молдова – представник апарату голови району Віорел Жушков, районний радник – Василь Банарь. З Общини Дві Могили, Республіки Болгарія – міський голова, Божидар Димитров Борисов, голова муніципальної ради, Христина Димитрова Ефтимова, системний адміністратор Петро Божинов Крастев. З Гміни Панкі, Республіка Польща - секретар гміни Панкі Ельжбєта Ваховска, депутат Ради гміни Панкі Тадеуш Ніцер та Ярослав Калмук.

Валерій Іванович провів екскурсію по закладу, під час якої делегати мали можливість ознайомитись з процесом інтерактивного навчання. Учні на згадку про школу подарували українські обереги, які будуть оберігати зарубіжних гостей та принесуть його власникам щасті та вдачу.