З Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 30.09.2017 20:21
Кількість переглядів: 534

Фото без описуДругий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначають День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку. Це ще одна можливість нагадати про обов’язок кожного бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Хоча уваги та підтримки вона потребує щодня. 

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку. Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через все своє життя. Ваш подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Вклоняємося Вам і приносимо свою  глибоку вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави та Яготинщини.

Від усього серця бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, мирного неба, щастя та благополуччя! Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Довгих і щасливих Вам років життя!

 

З повагою 
Міський голова           Наталія Дзюба 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора