Співаючу оду своїй професії

Дата: 18.05.2018 20:24

Фото без описуУ щоденних турботах про завтрашній день рухається вперед життя. Та посеред цієї буденності є прекрасні свята – яскраві епізоди, які лишаються у пам'яті та формують традиції для наступних поколінь.

Незважаючи на похмуру травневу погоду, працівники Яготинського районного будинку культури додали 18 травню яскравості. Саме вони запросили яготинців та гостей міста на святкове дійство – Звітний концерт художньої самодіяльності Яготинського районного будинку культури присвяченого 95-ій річниці утворення Яготинського району, який відвідав керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький.

Як відбулося святкування читайте найближчого часу на офіційній веб-сторінці Яготинської міської ради.