Зробимо Україну чистою РАЗОМ!

Дата: 28.04.2017 20:30
Кількість переглядів: 494

Фото без опису29 квітня 2017 року о 10:00 відбудеться чергова наймасштабніша  Всеукраїнська екологічна акція.

«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. У 2017 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбудеться  на всій території України.

Стратегічною метою проекту  є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, об’єднання громади, влади, бізнесу та ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ, а також переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України. Вона щорічно проводиться громадською організацією «Let’s do it, Ukraine!» (LDU), яка  є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 16 мільйонів людей в 113 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

Яготинська міська рада закликає всіх небайдужих мешканців міста долучатися 29 квітня о 10 годині до доброї справи та зробити Яготин найчистішим в Україні (місце збору - Центр міста).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора