Прийом громадян начальниками відділів апарату міської ради

Дата: 04.10.2017 16:00

Фото без опису04 жовтня начальниками відділів апарату міської ради було проведено прийом громадян, під час якого надавалась допомога у вирішенні питань.

Так, начальником відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою Ю.В. Михайловим надавались консультації з питань: благоустрою та підключення будинків до централізованого водопостачання.

Виконуючою обов’язки начальника відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради В.Г. Турпак видавались довідки про утримання дітей, про спільне проживання дитини з матір’ю, про зареєстрованих в будинку, квартирі, про отримання недоотриманої пенсії померлого тощо.

Виконуючою обов’язки начальника відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин О.С. Третяк надавались консультації з питань: розробки проекту землеустрою; передачі у приватну власність земельної ділянки тощо. Видавались довідки про облік (користування) земельної ділянки, а також надавались консультації з земельних питань.

Також, громадяни звертались з пакетом підготовлених документів для розгляду на черговій сесії.