Дотримання правил благоустрою на території міста Яготин

Дата: 29.09.2017 16:30

Фото без опису29.09.2017 року працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою Яготинської міської було здійснено виїзд з питань дотримання Правил благоустрою на території м.Яготин. Під час об’їзду по вулиці Поштовій було виявлено несанкціоновану торгівлю сезонними овочами. Правопорушників було попереджено про дотримання Правил благоустрою на території м.Яготин.

Тому, шановні громадяни міста, звертаємося до Вас з проханням неухильно дотримуватись норми чинного законодавства. Вразі недотримання розділу 8 п.8.2 п.п.5 Правил благоустрою м.Яготин та вчинення правопорушення передбаченого ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» на правопорушників будуть складатися протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності, яке тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. НАГАДУЄМО, здійснення несанкціонованої торгівлі поряд металевого паркану, в переході між  залізничною станцією «Яготин» та торговими рядами  з 01 травня – ЗАБОРОНЕНО!