Святкові заходи з нагоди святкування 27-ї річниці незалежності України

Дата: 24.08.2018 21:37
Кількість переглядів: 588

Фото без опису24 серпня 2018 року Україні виповнилося 27 років. На честь свята під серпневим блакитним небом на літній сцені, поблизу Яготинського районного будинку культури, жителі міста Яготина та його гості відзначали День незалежності України. Бо саме у цьому святі головний зміст одвічної мрії українців до волі, самостійності, самоствердження, національного відродження, побудови демократичного суспільства, розвитку своєї культури, виховання молодого покоління в дусі українських традицій та поваги до славетної минувшини.

Серед присутніх на святкових заходах були очільники міста та району, депутати та члени виконавчого комітету Яготинської міської ради, волонтери та учасники АТО, працівники підприємств, установ, організацій, громадськість, мешканці міста, району та гості свята.

Краю мій коханий, щире твоє слово,
Небо твоє ніжно-голубе,
Рідна Україно, земле колискова,
Обіймаю піснею тебе, - саме такими словами розпочалися урочистості.
 
Як символ звитяг українського народу, його змагань за незалежну, самостійну державу пролунав Державний Гімн "Ще не вмерла Україна", який зігріває серця людей та звучить сьогодні могутньо й гордо — як символ невмирущої сили народу, котрий обрав шлях свободи і незалежності.
 
Зі святковими вітаннями до жителів та гостей міста звернулись голова Яготинської райдержадміністрації В.С. Шмигановський та голова Яготинської райради В.Г. Грицай.
 
Привітала яготинців зі святом і міський голова Н.М. Дзюба, яка відзначила, що сьогодні ми відзначаємо 27-му річницю незалежності України. І 24 серпня це та визначальна дата, яка освячена героїчною боротьбою мільйонів українців, які впродовж століть віддавали життя в ім’я Батьківщини. Це свято пам’яті про цілі покоління Героїв, що пройшли довгий і тернистий шлях до омріяної волі і свободи  нашого народу. 24 серпня навіки увійшло в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувало нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпило його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
 
«Я вітаю вас всіх зі святом! Хочу щиро побажати розбудови нашої рідної України, зміцнення нас, як нації, любові один до одного і розуміння того, що ми з вами творимо цей світ, нашу державу. Стабільності, здоров’я кожній родині, процвітання нашій рідній Батьківщині. Слава українській землі! Слава трударям, які на ній працюють!», - наголосила Наталія Миколаївна.
 
За сумлінну працю, професіоналізм, визначний особистий внесок у розбудову Української незалежної держави, вагомі досягнення у праці, активну громадську позицію та з нагоди 27-ї річниці  незалежності України міський голова нагородила подяками: 
- депутатів Яготинської міської  ради сьомого скликання Наталію Михайлівну Гусь, Тетяну Валентинівну Лугіну, Ігоря Анатолійовича Чорнобая;
- фізичну особу-підприємця міста Яготин Анжелу Борисівну Гладку;
- голову Фермерського господарства «Віра 2015» Сергія Костянтиновича Козинця;
- голову Громадської організації «Волонтери Яготинщини» Володимира Федоровича Вознюка;
- учасників бойових дій Ярослава Миколайовича Петраша та Сергія Вікторовича Прожогу;
- голову Яготинської міської територіальної організації ветеранів війни, праці і військової служби Олександра Костянтиновича Колесника;
- начальника відділу - державного реєстратора відділу реєстраційних повноважень та ведення реєстру територіальної громади Яготинської міської ради Сергія Сергійовича Помазуна;
- виконувача обов’язків директора Яготинського районного будинку культури Тетяну Миколаївну Друченко;
- робітника по ремонту площинних споруд стадіону «Колос» Яготинської міської ради Миколу Миколайовича Лисенка;
- листоношу (поштаря) 1 класу відділення поштового зв’язку Яготин Центру поштового зв’язку № 8 Київської міської дирекції «Укрпошта» Ярослава Сергійовича Волошина;
- головного механіка ТОВ «Яготинхліб» Олександра Анатолійовича Друченка;
- водія фізичної особи-підприємця В.А. Щербини Володимира Васильовича Косенка.
 
Схили голови присутні у пошані та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України та в пам’ять про тих, хто загинув, учасники бойових дій в зоні антитерористичної операції Володимир Миколайович Міненко та Сергій Іванович Пономаренко поклали квіти до пам’ятної стели Героям України на Алеї Слави.
 
Воля і любов до рідного краю згуртовують нас для процвітання незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу.
 
Продовжились святкування IV районним фестивалем «Українська пісня єднає нас» та фестивалем вареників.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора